Narrilaivan

Ravit Narrilaivassa 22.5.2016 -- Tulokset

- Ravipäivä: 22.5.2016
- Viimeinen osallistumispäivä: 21.5.2016
- Osallistuminen sähköpostitse osoitteeseen: [email protected] otsikolla "Ravit 22.5."
- Osallistumismuoto: lähtö (rivinvaihto) hevosen ikä hevosen sukupuoli hevosen nimi / ohjastaja (seura/talli) ennätys -- <*br>
- Esim. Lähtö 1
3v o Pollenpotku / Shavo (NaSe) 3.33,3 -- < br>
- Samaan lähtöön tulevat saman lähtöotsikon alle!
- Muista ennätyksen jälkeen kaksi viivaa ja br-tagi ilman tähteä ja välejä!
- Järjestä hevoset valmiiksi hitaimmasta nopeimpaan!

- Yhdeltä omistajalta rajattomasti hevosia/ lähtö.
- Yksi hevonen voi osallistua vain yhteen lähtöön.
- Ikärajat: lv 2-12v, kv 3-15v, ponit 3-18v

 


Tulokset

Lähtö 1: Ryhmäajo 2v lämminverisille 1600m
P: 800ve - 400ve - 200ve - 100ve - (50ve)

1. 2v t Wind And Flame / J. Koikka (VARC) 24,2ke -- 22,6a + 800ve
2. 2v o Sir Symmington / Noah (Team Ninitra) ei enn. -- 22,8a + 400ve
3. 2v o Ripper Pomp / Lucia (Team Ninitra) ei enn. -- 22,9a + 200ve
4. 2v o Lilygrin / Tommy (Team Ninitra) ei enn. -- 23,0x + 100ve
5. 2v t Meredith Pomp / Isak (Team Ninitra) ei enn. -- 23,2a + 50ve
6. 2v o Czar Stanislov / joni (RuKo) 23,6ly -- 23,3a + 50ve

----------------------------------------------------------------

7. 2v o Fool's Arkhemakhos / Make (NaSe) 23,1 -- 23,4ax
8. 2v t Creeping Rozaliya / Shavo (NaSe) 24,0 -- 23,8a
9. 2v t Fool's Aviator / Aada (NaSe) ilm. kl. -- 23,9a
10. 2v o Demogoblin Foxy / Taavi (RRT) 28,1aly -- 24,0a
2v t klp Titjuaana / Strife (KLP) 24,5ke (kl) -- HPL
2v o Forged In Fire / L. Piiroinen (VARC) 23,5ke -- HLL

 

1. 2v o Grat Dalton Foxy / Ilmari (RRT) 19,2a -- 19,1a + 800ve
2. 2v t Warbird Foxy / Elena (RRT) 20,0a -- 19,7a + 400ve
3. 2v t Velocity Foxy / Laura (RDT) 18,3ke -- 19,8a + 200ve
4. 2v o Grand Ginger / Ari (NaSe) 22,7 -- 19,9a + 100ve
5. 2v o Stratón / mikko (RuKo) 22,4ly -- 20,0a + 50ve
6. 2v o The Joker / Mii (KLP) 22,2ly -- 20,1a + 50ve
----------------------------------------------------------------

7. 2v t Hey Lady Who / Lauri (NaSe) 22,9 -- 20,8ax
8. 2v o Radical Razorblade / Spookiness (RDT) 18,4ke -- 20,9ax
9. 2v o Funky Olive / NinniH (SuRa) 21,0ly -- 21,0a
10. 2v t Wiola Bellum / Fiona (KLP) 23,1ly -- 21,3a
2v t Outlander / Nomi (KLP) 21,4ly -- HPL
2v t Lyubochka Duscha / hannu (RuKo) 22,2ly -- HML (7.)

 


Lähtö 2: Ryhmäajo 17,0 aik. ja hitaammat lämminveriset 2100m
P: 1200ve - 600ve - 300ve - 150ve - (70ve)

1. 4v t Thowra / pekka (Ruko) 18,4ke -- 18,2a + 1200ve
2. 3v t Druzhina / markku (RuKo) 19,4ly -- 18,8a + 600ve
3. 3v t klp Friia Carelia / Nomi (KLP) 22,4ake -- 19,3a + 300ve
4. 3v o Éclair Rus / hannu (RuKo) 19,1ke -- 19,3ax + 150ve
5. 3v o Berengere / mirva (RuKo) 19,3ly -- 19,4a + 70ve
6. 4v o Varfolomei / joni (RuKo) 18,5ly -- 19,5a + 70ve
----------------------------------------------------------------

7. 3v t Helium Pomp / Paavo (RRT) 18,4a -- 19,6ax
8. 3v o klp Virus / Strife (KLP) 22,4ake -- 19,7a
9. 4v t Peaceful Rapunzel / paula (RuKo) 18,4ly -- 19,8a
10. 3v t Jocelyn Foxy / mikko (RuKo) 20,3ly -- 19,9a
3v t Verona Win / Magnhild (Team Ninitra) 19,1 -- HPL
3v o klp Carousel Horse / Mii (KLP) 25,6ake -- HLL

 

1. 3v o Wallertic V.R / Upi (GWT) 18,2aly -- 17,8a + 1200ve
2. 3v o Frankie Four Hooves / Urmas (Team Ninitra) 18,2 -- 17,9a + 600ve
3. 3v o Beau Blue / Maksim (Team Ninitra) 18,1a -- 18,0 + 300ve
4. 4v o KLP Katorznik / Hedda (Team Ninitra) 17,4a -- 18,1a + 150ve
5. 5v t Nightshade Foxy / Eero (RRT) 17,7 -- 18,2a + 70ve
6. 3v t Postlady V.R / Gaby (GWT) 17,2aly -- 18,3a + 70ve
----------------------------------------------------------------

7. 4v t Katrinz / siina (RuKo) 18,1ke -- 18,4a
8. 3v t Jillaroox / Laura (RDT) 17,1aly -- 18,5ax
9. 3v o OR'Aspirin Damage / Spookiness (RDT) 17,4aly -- 18,6a
10. 4v o Décourage Lé Drago / miro (RuKo) 18,3ly -- 18,8a
3v t Ksana Stesha / meiju (RuKo) 18,3ly -- HPL
5v t klp Kapriská / Fiona (KLP) 18,1ake -- HML (2.)

 


Lähtö 3: Ryhmäajo 15,0-16,9aik. lämminveriset 2100m
P: 1500ve - 750ve - 350ve - 200ve (80ve)

1. 6v o Totally Bonkers / Tanja (NaSe) 16,1 -- 15,7a + 1500ve
2. 4v o Ames Désordre / Aatu (RRT) 16,5a -- 15,8a + 750ve
3. 5v t Spitfire Ach / Elina (RRT) 16,9 -- 15,9a + 350ve
4. 5v o Relentless Renegade RC / Anni (RRT) 16,5a -- 16,0a + 200ve
5. 5v t Calista Foxy / Henni (RRT) 16,5 -- 16,1a + 80ve
----------------------------------------------------------------

6. 6v t Fool's Eleison / Elli (NaSe) 15,9 -- 16,2a
7. 5v o Doubledealer Rus / mikko (RuKo) 16,4aly -- 16,3a
8. 5v o Radical Wasted Away / Strife (KLP) 16,2ly -- 16,4a
4v t Fuchsia Snilli / siina (RuKo) 16,4aly -- HPL

 

1. 10v o Scandic Oh So Sinful / Scandic (HCT) 15,1ke -- 14,8a + 1500ve
2. 5v o Fairytale's Northman / Ove (Team Ninitra) 15,1 -- 14,9a + 750ve
3. 3v t Nebula Beast / Upi (GWT) 15,5ake -- 15,0a + 350ve
4. 5v t Sayonara Rus / tero (RuKo) 15,6ly -- 15,3a + 200ve
5. 6v t Chianna D´eux / joni (RuKo) 15,6aly -- 15,4a + 80ve
----------------------------------------------------------------

6. 5v o Minotaure d'Athée / Edgar (Team Ninitra) 15,1 -- 15,5a
7. 6v o Qualifiee / Nomi (KLP) 15,3ake -- 15,7a
8. 5v t Quite Jaded / Pekka (LOIMU) 01.15,1ake -- 15,8ax
5v t Trickster Snilli / Eemi (RRT) 15,8a -- HLL

 


Lähtö 4: Ryhmäajo 13,0-14,9aik. lämminveriset 2100m
P: 2000ve - 1000ve - 500ve - 250ve (100ve)

1. 8v o Johnwise Foxy / Arto (RRT) 13,0a -- 12,9a + 2000ve
2. 5v t Revenge Decker / Danny (LOIMU) 01.14,2ake -- 13,8a + 1000ve
3. 5v o Masters of Reality / Joakim (LOIMU) 01.13,3ake -- 13,9a + 500ve
4. 9v t Sugarcane / Heli (Team Ninitra) 13,4a -- 14,0a + 250ve
5. 9v o Cherokee Nin / Reidar (RRT) 14,4a -- 14,1a + 100ve
6. 8v t Fuchsia Smoke / Alex (RRT) 14,2a -- 14,2a + 100ve
----------------------------------------------------------------

7. 9v o Matchbox Luned / Matti (NaSe) 14,3a -- 14,3a
8. 6v o Deadshot Ach / Veijo (RRT) 13,4 -- 14,4ax
9. 6v t The Lucky Number 1 RC / Laura (RDT) 13,9aly -- 14,5a
10. 6v t Let's Play Lovegame RC / Spookiness (RDT) 13,1ake -- 14,6ax
5v o Canned Heat / Catia (LOIMU) 01.13,4ake -- HPL
7v t Kissmeralda Foxy / Taavi (RRT) 13,4a -- HML (5.)

 


Lähtö 5: Ryhmäajo 12,9 aik. ja nopeammat lämminveriset 2100m
P: 2500ve - 1250ve - 600ve - 300ve (150ve)

1. 9v t Cinnabar Smoke / Nea (RRT) 12,3 -- 11,9a + 2500ve
2. 10v o Scandic Quickmick / Scandic (HCT) 12,5ke -- 12,0a + 1250ve
3. 8v o Zulu Foxy / Ragnar (Team Ninitra) 10,2a -- 12,1a + 600ve
4. 10v o Creepy Tattoo / Tatu (NaSe) 11,2a -- 12,2a + 300ve
5. 9v o Pennywise / Peetu (RRT) 11,2a -- 12,3a + 150ve
6. 9v t Jodi Speed / Bertel (Team Ninitra) 12,1a -- 12,4a + 150ve
----------------------------------------------------------------

7. 8v t Juniper Vanity / Anni (RRT) 10,6a -- 12,5a
8. 10v t My Cherié / Oliver (RRT) 11,0a -- 12,6a
9. 7v t Ames Spectre / Sulo (RRT) 12,2 -- 12,7a
10. 9v t Celestina Gue / siina (RuKo) 10,9aly -- 12,8ax
7v o Yves de Staël / Heimo (RRT) 12,3a -- HPL
8v o Edgestone Foxy / Mikaela (Team Ninitra) 10,6a -- HEL

 


Lähtö 6: Ryhmäajo 3v kylmäverisille 1600m
P: 800ve - 400ve - 200ve - 100ve - (50ve)

1. 3v t Kuolon Harhauni / Mino (KLP) 55,1ke (kl) -- 38,9a + 800ve
2. 3v o Markkamestari / P. Vasama (VARC) 44,6ly -- 39,0a + 400ve
3. 3v t Onnettoman Aikahyppy / Matti (WRT) 46,4aly -- 39,2a + 100ve
4. 3v o Savun Bourbon / Fiona (KLP) 50,4ke (kl) -- 39,3a + 50ve
----------------------------------------------------------------

5. 3v o Repolan Vastakaiku / Rhoni (KLP) 56,8ke (kl) -- 39,5a
6. 3v o Anttooni / Minni (WRT) 44,2ly -- 39,8a
7. 3v t Sarlotta / Antti (WRT) 43,4ly -- 40,0a
3v t Savun Rapina / Flik (KLP) 58,1ke (kl) -- HPL

 

1. 3v t Tiuhtuli / L. Piiroinen (VARC) 37,2ake -- 37,0a + 800ve
2. 3v t Repolan Vilijonkka / Elena (RR) 36,9a -- 37,1a + 400ve
3. 3v t Liekkileija / S. Kauranen (VARC) 43,2ly -- 37,2a + 100ve
4. 3v t Lai Lai Hei / Lashrael (VARC) 32,3ly -- 37,3a + 50ve
----------------------------------------------------------------

5. 3v t Fiktion Uniikki / Aaron (RRT) 30,2a -- 37,4a
6. 3v t Suomineidon Ameelia / Anna (WRT) 42,1ly -- 37,5a
7. 3v o Yölento / J. Koikka (VARC) 36,2ake -- 37,8ax
3v o Repolan Visteri / Gerald (RRT) 32,5a -- HML (5.)

 


Lähtö 7: Ryhmäajo 30,0 aik. ja hitaammat kylmäveriset 2100m
P: 1200ve - 600ve - 300ve - 150ve - (70ve)

1. 4v o Aikamatkaaja / Upi (GWT) 30,2ke -- 29,8a + 1200ve
2. 5v t Repolan Auriina / Sulo (RRT) 30,3a -- 29,8a + 600ve
3. 4v o Snillin Jopojantteri / Laura (RDT) 31,5aly -- 29,9a + 300ve
4. 4v o Narrilaivan Viihdyttäjä / Ville (NaSe) 30,9 -- 30,0a + 150ve
5. 5v t Kuolon Lounatuuli / Mino (KLP) 32,3aly -- 30,1a + 70ve
6. 4v t Purnin Arpaonni / Spookiness (RDT) 32,2aly -- 30,2a + 70ve
----------------------------------------------------------------

7. 4v t Ruskon Virella / Ilmari (RRT) 30,3a -- 30,3a
8. 5v o Kuolon Surullisuus / Flik (KLP) 32,1aly -- 30,4a
9. 4v o Kuuralehdon Aikamieli / Martti (WRT) 32,4ly -- 30,5a
10. 4v o Josveinkin / Joni (NaSe) 31,4 -- 30,6a
5v o Kuolon Ajan Muistelo / Strife (KLP) 31,3ly -- HLL
4v o Marttyyrin Johannes / Miska (WRT) 32,4ly -- HPL

 


Lähtö 8: Ryhmäajo 27,0-29,9aik. kylmäveriset 2100m
P: 1500ve - 750ve - 350ve - 200ve (80ve)

1. 5v o Ruskon Urho / joni (RuKo) 29,0ke -- 28,5a + 1500ve
2. 6v t Narrilaivan Vaimoke / Minni (NaSe) 28,8 -- 28,6a + 750ve
3. 5v o Wompatti / Urmas (Team Ninitra) 29,3a -- 28,7a + 350ve
4. 5v t Repolan Viktori / siina (RuKo) 29,9ke -- 28,8a + 200ve
5. 9v t Popanpiina / Piia (Nase) 28,6a -- 28,9a + 80ve
----------------------------------------------------------------

6. 4v o Pompeji Saku / Jon (RRT) 29,1a -- 29,0a
7. 4v o Valtarian Winsentti / Upi (GWT) 29,4aly -- 29,1a
8. 5v t Ruskon Jovanda / mikko (RuKo) 29,6ke -- 29,2a
9. 8v t Narrilaivan Valtiatar / Taru (NaSe) 29,6a -- 29,3a
5v o Boheemi / Hedda (Team Ninitra) 29,9a -- HLL

 

1. 6v o Terhon Kajaus / Joakim (LOIMU) 01.28,1ake -- 27,8a + 1500ve
2. 6v t Kirman Prinsessa / Mino (KLP) 28,3ly -- 27,9a + 750ve
3. 7v t Viritetty / Anni (NaSe) 27,6a -- 28,0a + 350ve
4. 6v t Kuolon Haikeus / Strife (KLP) 27,3 -- 28,1a + 200ve
5. 6v t Loruleina / Piia (LOIMU) 01.28,3ake -- 28,2a + 80ve
----------------------------------------------------------------

6. 6v t Luottamattomuus / Juha (LOIMU) 01.27,3ake -- 28,3a
7. 6v t Loimurina / Kaisa (LOIMU) 01.28,2ake -- 28,4a
8. 6v t Savun Vinkeä / Flik (KLP) 28,5ke -- 28,5a
9. 7v t Ikikorven Kerttu / Kepa (NaSe) 28,0a -- 28,6a
4v t Kruunatar W.E.I. / Spookiness (RDT) 28,2ake -- HML (7.)

 


Lähtö 9: Ryhmäajo 25,0-26,9aik. kylmäveriset 2100m
P: 2000ve - 1000ve - 500ve - 250ve (100ve)

1. 5v o Iki-Vilke / Sara (BBT) 1.26,1 -- 25,8a + 2000ve
2. 6v o Vinkinki / Catia (LOIMU) 01.26,1ake -- 25,8a + 1000ve
3. 7v t Purnin Hologrammi / Bertel (Team Ninitra) 25,6a -- 25,9a + 500ve
4. 9v o Vekkulin Vallaton / Toni (NaSe) 26,2a -- 26,0a + 250ve
5. 6v t Ingermarie Snilli / riikka (RuKo) 26,2ly -- 26,0a + 100ve
6. 5v o Radikaali Mielipaha / Spookiness (RDT) 26,3ake -- 26,1a + 100ve
----------------------------------------------------------------

7. 10v o Narrilaivan Lemmenloppu / Sampo (NaSe) 26,1a -- 26,2a
8. 6v t Repolan Vilmari / Jouko (RRT) 25,4a -- 26,3a
9. 10v o AH Halla-Hukka / Rhoni (KLP) 26,3a -- 26,4a
10. 7v t Purnin Tosituuri / Edgar (Team Ninitra) 25,5a -- 26,5ax
11. 7v t Kuolon Surumieli / Flik (KLP) 26,3ake -- 26,6a
8v t Savun Camomilla / Milla (NaSe) 26,6a -- HPL

 

1. 9v t Purnin Noppaonni / Ove (Team Ninitra) 25,4a -- 25,0a + 2000ve
2. 8v t Narrilaivan Kalpeakasvo / Kalle (Nase) 25,4 -- 25,1a + 1000ve
3. 7v t Savun Tähtivälke / Ilari (RRT) 25,1a -- 25,1a + 500ve
4. 8v t Purnin Esteri / Aslak (RRT) 25,1a --25,2a + 250ve
5. 7v o AH Koukku / Kari (RRT) 25,3a -- 25,2a + 100ve
6. 9v t Purnin Smaragdi / Lennart (Team Ninitra) 25,4a -- 25,3a + 100ve
----------------------------------------------------------------

7. 7v t Purnin Viilinki / Maksim (Team Ninitra) 25,3a -- 25,3a
8. 7v o Raivokääpä / Anna (RDT) 25,2ake -- 25,4a
9. 7v t Repolan Sunna / Silja (RRT) 25,4a -- 25,5ax
10. 6v o Dominik / Seppo (RRT) 25,2a -- 25,6ax
7v t Pompeji Villi-Monsteriina / Laura (RDT) 25,4ake -- HLL

 


Lähtö 10: Ryhmäajo 24,9 aik. ja nopeammat kylmäveriset 2100m
P: 2500ve - 1250ve - 600ve - 300ve (150ve)

1. 10v o Narrilaivan Qaa / Jukka (NaSe) 24,4 -- 24,0a + 2500ve
2. 7v o Repolan Legenda / Antero (RRT) 23,4 -- 24,0a + 1500ve
3. 7v o Kuolon Seili / Mikko (RRT) 24,1 -- 24,1a + 600ve
4. 9v o AH Tulileikki / Strife (KLP) 23,6ly -- 24,1a + 300ve
----------------------------------------------------------------

5. 7v o Valtarian Patrik / Pertti (RRT) 24,9a -- 24,2a
6. 8v o Ruskon Ritari / Taavi (RRT) 23,4a -- 24,2a
7. 9v t Snillin Astrid / Aaro (RRT) 22,8a -- 24,3ax
7v o AH Calvin / Heimo (RRT) 23,9a -- HML (2.)

 

1. 10v t Scandic Karamelli / Scandic B (HCT) 21,4ke -- 21,2a + 2500ve
2. 10v o Scandic Lennokas Ville / Scandic C (HCT) 21,3aly -- 21,2a + 1500ve
3. 9v o Pika-Ristikko / siina (RuKo) 20,1ake -- 21,3a + 600ve
4. 10v o Scandic Miljoona Poika / Scandic D (HCT) 21,2ke -- 21,3a + 300ve
----------------------------------------------------------------

5. 7v t Ruskoliljan Vanilja / jokke (RuKo) 22,7ake -- 22,2a
6. 10v t Scandic Naminami / Scandic A (HCT) 22,5ke -- 22,3a
7. 10v t Scandic Prunella / Scandic E (HCT) 21,2aly -- 22,4a
10v t Purnin Vapukas / Bertel (Team Ninitra) 22,3a -- HPL

 


Lähtö 11: Ryhmäajo 3-4v A-poneille 1100m
P: 80ve - 40ve - 20ve - 10ve (5ve)

1. 3v t Raadin Rilla / Natalia (LOIMU) ei enn. -- 3.19,3 + 80ve
2. 3v o Dynamite Duck / Juho (LOIMU) 03.16,4ly -- 3.19,4 + 40ve
3. 3v t Cármen von Quiness / Jussi (LOIMU) ei enn. -- 3.19,9x + 20e
4. 3v o Al Capony / Catia (LOIMU) 03.15,4ly -- 3.20,0xx + 10ve
----------------------------------------------------------------

5. 3v t Tif Tindy Tiftif / Tindra (LOIMU) ei enn. -- 3.20,1
6. 3v t Rhoda's Chex / Kira (LOIMU) ei enn. -- 3.20,2
3v t Evelyne JM / Joakim (LOIMU) ei enn. -- HLL

 

1. 4v t Lorelei v.d. Zanneshof / Lori (NaSe) 3.10,8 -- 3.10,1 + 80ve
2. 4v t Narrilaivan Heartsong / Hertta (NaSe) 3.11,0 -- 3.10,2 + 40ve
3. 3v o Rockpony / Kaisa (LOIMU) 03.15,4ly -- 3.11,9 + 20ve
4. 4v t Mintje v.d. Zanneshof / Minna (NaSe) 3.09,0 -- 3.12,0x + 10ve
----------------------------------------------------------------

5. 4v t Narrilaivan Magdalena / Martta (NaSe) 3.08,1 -- 3.12,3xx
4v o Gizmo v.d. Zanneshof / Ismo (NaSe) 3.08,2 -- HLL

 


Lähtö 12: Ryhmäajo 2.50,0aik. ja hitaammat A-ponit 1100m
P: 100ve - 50ve - 25ve - 15ve - (8ve)

Siirretty lähtöön 13!

 


Lähtö 13: Ryhmäajo 2.40,0-2.49,9aik. A-ponit 1100m
P: 120ve - 60ve - 30ve - 17ve - (12ve)

1. 9v o Narrilaivan Tardis / Amy (NaSe) 2.44,0 -- 2.41,0a + 120ve
2. 7v o Narrilaivan Vilhelmo / Vili (NaSe) 2.42,8 -- 2.41,1a + 60ve
3. 9v o Narrilaivan Verneri / Niko (NaSe) 2.43,2 -- 2.41,3a + 30ve
4. 7v t Narrilaivan Suvituli / Tuuli (NaSe) 2.54,4 -- 2.44,8a + 17ve
----------------------------------------------------------------

5. 7v t Narrilaivan Leidina / Leena (NaSe) 2.44,0 -- 2.44,9ax
6. 4v t Sciarra Bond / Ella B. (Susiraja) 2.47,3aly -- 2.45,0a
7. 8v o Wilmer CRE/ Shavo (NaSe) 2.43,0 -- 2.45,1a
8v t Sumusilmun Charlotta / Lotta (NaSe) 2.43,7 -- HLL

 

1. 12v o Narrilaivan Nuhteeton / Niko (NaSe) 2.41,0a -- 2.39,7a + 120ve
2. 6v t Toy's Aibileen / Strife (KLP) 02.40,8ly -- 2.39,7a + 60ve
3. 5v t Radical Redberry / Laura (RDT) 2.42,2aly -- 2.39,9a + 30ve
4. 9v t Narrilaivan Tilda / Gilda (NaSe) 2.40,2a -- 2.40,0a + 17ve
----------------------------------------------------------------

5. 9v t Narrilaivan Diana / Iina (NaSe) 2.40,4a -- 2.40,1a
6. 9v o Narrilaivan Darius / Ronja (NaSe) 2.41,7 -- 2.40,8ax
7. 7v t Narrilaivan Aphrodite / Riitta (NaSe) 2.42,7 -- 2.41,0ax
9v t Narrilaivan Liitäjä / Lissu (NaSe) 2.42,0 -- HPL

 


Lähtö 14: Ryhmäajo 2.30,0-2.39,9aik. A-ponit 1100m
P: 150ve - 75ve - 32ve - 20ve - (15ve)

1. 9v t Narrilaivan Elise / Spookiness (RDT) 2.34,5ly -- 2.32,1a + 150ve
2. 9v o Narrilaivan Wompatti / Matti (NaSe) 2.38,2a -- 2.34,7a + 75ve
3. 12v o Narrilaivan Jörö / Jere (NaSe) 2.33,3a-- 2.34,9ax + 32ve
4. 9v t Narrilaivan Åvanna / Janna (NaSe) 2.33,9 -- 2.35,0axx + 20ve
----------------------------------------------------------------

5. 12v o Narrilaivan Mörrimies / Maiju (NaSe) 2.32,2 -- 2.35,8ax

 


Lähtö 15: Ryhmäajo 2.29,9aik. ja nopeammat A-ponit 1100m
P: 200ve - 100ve - 50ve - 30ve - (20ve)

1. 9v o Narrilaivan Peikkokuningas / Topi (NaSe) 2.29,1 -- 2.27,7a + 200ve
2. 12v t Frenzy v.d. Bjeevmk / Amanda (NaSe) 2.27,7 -- 2.27,8a + 100ve
3. 12v t Narrilaivan Lystikäs / Lyyli (NaSe) 2.29,1 -- 2.28,0a + 50ve
4. 14v t Narrilaivan Rhiannon / Annie (NaSe) 2.28,2 -- 2.28,2a + 30ve
----------------------------------------------------------------

5. 12v o Peikon Poikanen / Pekko (NaSe) 2.26,1a -- 2.28,3a
6. 13v t Narrilaivan Lucy / Leila (NaSe) 2.26,3a -- 2.28,7ax
7. 12v t Narrilaivan Vilkas / Ville (NaSe) 2.25,6-- 2.29,0axx
12v o Narrilaivan Goblin / Lenni (NaSe) 2.28,8 -- HLL

 

1. 15v o Narrilaivan Garro / Kari (NaSe) 2.18,3 -- 2.18,0a + 200ve
2. 14v o Narrilaivan Ikaros / Ikke (NaSe) 2.25,5-- 2.25,0a + 100ve
3. 18v o Narrilaivan Fiina / Riina (NaSe) 2.15,0a -- 2.25,0axx + 50ve
4. 14v o Narrilaivan Rubert / Roni (NaSe) 2.25,5a -- 2.25,3a + 30ve
----------------------------------------------------------------

5. 15v o Narrilaivan Daimon / Mona (NaSe) 2.24,1a -- 2.25,4ax
6. 14v o Narrilaivan Splinter / Tero (NaSe) 2.25,4a -- 2.25,5ax
15v o Narrilaivan Lumoava / Leena (NaSe) 2.17,8a -- HLL

 


Lähtö 16: Ryhmäajo 3-4v B-poneille 1600m
P: 80ve - 40ve - 20ve - 10ve (5ve)

1. 3v t Varna B / Reijo R. (Susiraja) ei enn. -- 2.26,1a + 80ve
2. 3v o LD Krigare / Jussi (LOIMU) ei enn. -- 2.26,8a + 40ve
3. 4v t DD Dvorah / Doora (NaSe) 2.18,3a -- 2.27,0ax + 20ve
4. 3v o Frankenweenie / Sisko (LOIMU) ei enn. -- 2.27,3ax + 10ve
----------------------------------------------------------------

5. 3v o Liten Lösning / Juho (LOIMU) ei enn. -- 2.27,5a
6. 3v t Mereca Janaiya / Hilla (LOIMU) ei enn. -- 2.27,8ax
7. 3v t Roseau / Fransisca (LOIMU) ei enn. -- 2.28,6ax
3v t Susannette SWE / Joakim (LOIMU) ei enn. -- HLL

 


Lähtö 17: Ryhmäajo 2.15,0aik. ja hitaammat B-ponit 1600m
P: 100ve - 50ve - 25ve - 15ve - (8ve)

Siirretty lähtöön 18!

 


Lähtö 18: Ryhmäajo 2.05,0-14,9aik. B-ponit 1600m
P: 120ve - 60ve - 30ve - 17ve - (12ve)

1. 7v t Britt Astrid / Aada (NaSe) 2.14,8 -- 2.12,2a + 120ve
2. 7v t Rhonda NRL / Ronja (NaSe) 2.16,0a -- 2.12,4a + 60ve
3. 7v o Ønsk Morten / Mortti (NaSe) 2.13,8-- 2.12,6a + 30ve
4. 7v o Ønsk Halldor / Halla (NaSe) 2.12,3 -- 2.12,8a + 17ve
5. 7v t Rio Rita NRL / Reetta (NaSe) 2.14,9 -- 2.13,0a + 12ve
6. 7v t Ønsk Thyra / Tiia (NaSe) 2.14,0 -- 2.13,2a + 12ve
----------------------------------------------------------------

7. 7v t Ønsk Dagrun / Taija (NaSe) 2.15,0 -- 2.13,4a
8. 7v t Cilla NRL / Silja (NaSe) 2.14,2 -- 2.13,6a
9. 7v o Ønsk Snorre / Simo (NaSe) 2.13,9 -- 2.13,8a
10. 7v t Mirella NRL / Milla (NaSe) 2.14,4 -- 2.14,0a
7v t Veronika Narr / Veera (NaSe) 2.11,7 -- HLL

 

1. 9v o Aken Troller / Leo (NaSe) 2.06,0a -- 2.03,3a + 120ve
2. 9v t Eowyn Narr / Oona (NaSe) 2.05,2a -- 2.03,8a + 60ve
3. 7v t Ønsk Magda / Mallu (NaSe) 2.09,8 -- 2.04,3a + 30ve
4. 7v t Cresendo's Heija / Hellu (NaSe) 2.10,8 -- 2.05,7a + 17ve
5. 5v o Hevioso RC / Spookiness (RDT) 2.08,3ly -- 2.06,0a + 12ve
----------------------------------------------------------------

6. 7v o Verdandi Narr / Verneri (NaSe) 2.11,0 -- 2.06,7a
7. 9v o Fracture NRL / Reetta (NaSe) 2.11,1 -- 2.06,9a
8. 6v t Värholms Gård Cajsa / Kaisa (LOIMU) 2.08,8 -- 2.07,0a
9. 9v t Friida Narr / Riia (NaSe) 2.05,6a -- 2.07,0axx
9v t Nasrin Arya / Shavo (NaSe) 2.09,2a -- HLL

 


Lähtö 19: Ryhmäajo 1.55,0-2.04,9aik. B-ponit 1600m
P: 150ve - 75ve - 32ve - 20ve - (15ve)

1. 9v o Ferdinand Narr / Niilo (NaSe) 1.59,6a -- 1.58,8a + 150ve
2. 9v t Tundra Narr / Tiina (NaSe) 1.59,9a -- 1.58,9a + 75ve
3. 9v o Nasrin Jamshed / Jani (NaSe) 1.59,0 -- 1.59,0a + 32ve
4. 9v t Nasrin Soraka / Sonja (NaSe) 2.00,0a -- 1.59,3a + 20ve
5. 9v t Aicha Narr / Anni (NaSe) 1.59,8a -- 1.59,4a + 15ve
----------------------------------------------------------------

6. 9v o Fool's Spyro / Sirja (NaSe) 2.00,0 -- 1.59,5a
7. 9v o Edgar Narr / Esko (NaSe) 2.00,1a -- 1.59,6a
8. 9v t Citronfjäril B / Iina (NaSe) 2.01,8a -- 1.59,7a
9v t Nasrin Kayle / Siina (NaSe) 2.01,0 -- HLL

 

1. 6v o Toy's Grach / Kristiina C. (Susiraja) 1.58,5aly -- 1.56,2a + 150ve
2. 10v t Nasrin Ghaliya / Kalle (NaSe) 1.57,3 -- 1.56,4a + 75ve
3. 9v t Kleencea Duán / Strife (KLP) 01.57,2ly -- 1.56,5a + 32ve
4. 7v t Shamandalie SWE / Laura (RDT) 1.55,3aly -- 1.56,6ax + 20ve
----------------------------------------------------------------

5. 10v o Nasrin Roshan / Ronja (NaSe) 1.57,2 -- 1.56,7a
6. 9v t Anastasia Narr / Stella (NaSe) 1.58,0 -- 1.56,9a
7. 9v o Nasrin Omar / Jenna (NaSe) 1.57,6 -- 1.57,0a
10v t Nasrin Soraya / Tanja (Nase) 1.55,7 -- HLL

 


Lähtö 20: Ryhmäajo 1.54,9aik. ja nopeammat B-ponit 1600m
P: 200ve - 100ve - 50ve - 30ve - (20ve)

1. 9v o Vó Cremlinss / Reija (Nase) 1.51,9 -- 50,3a + 200ve
2. 10v o Nasrin Khalil / Lilja (NaSe) 1.52,2 -- 51,8a + 100ve
3. 9v o Fool's Winset / Ville (NaSe) 1.52,3 -- 52,0a + 50ve
4. 13v o Karkurannan Soturi / Shavo (NaSe) 1.52,2a -- 52,1a + 30ve
----------------------------------------------------------------

5. 11v t Janette NRL / Janni (NaSe) 1.52,4-- 52,3a
6. 9v t La Snow Faye / Eija (NaSe) 1.53,8a -- 53,0a
7. 11v o Toy's Bangarang / Pate (NaSe) 1.52,9 -- 53,1ax
13v o Nörde NRL / Harri (NaSe) 1.49,8 -- HLL

 

1. 15v o Thor Luned / Tori (NaSe) 42,1a -- 41,8a + 200ve
2. 18v o Travis Luned / Vihtori (NaSe) 42,3a-- 42,0a + 100ve
3. 13v o Toy's Casanova / Nipa (NaSe) 1.45,8a -- 44,8ax + 50ve
4. 14v t Toy's Pernilla / Petra (NaSe) 1.44,2a -- 45,0ax + 30ve
----------------------------------------------------------------

5. 14v t Daniella NRL / Ella (NaSe) 1.44,5 -- 45,1ax
6. 12v t Toy's Nancy / Catia (LOIMU) 01.42,4ly -- 45,3ax
14v t Yolanda NRL / Nanda (NaSe) 1.45,8a -- HLL

© Shavo / Narrilaivan 2004-2016. All rights reserved.
Ulkoasu © M Layouts, muokkaukset Shavo. Taustakuvasta kiitos All Free Backgrounds.
Virtuaalitalli - a SIM game stable